KRAGKNAPPAR/MANSCHETTKNAPPAR, 18K samt 14K gulguld, totalvikt 3,3 gram.

354532. KRAGKNAPPAR/MANSCHETTKNAPPAR, 18K samt 14K gulguld, totalvikt 3,3 gram.

Knappar med dekor i form av knutar, stift 18K, resten 14K
Fäste till "knut" stämplad 585
Totalvikt 3,3 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 3,3 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 792