LYKTA, metall, 1900-tal.

LYKTA, metall, 1900-tal.
3545099. LYKTA, metall, 1900-tal.

Höjd ca 18 cm. Djup ca 10 cm. Lyktdiameter ca 12 cm.

Bruksslitage,Glas saknas, Smuts & Angrepp finns.
Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej fullständigt genomgången.

Antal besök: 163