SKYLT. Smide. 1900-tal.

SKYLT. Smide. 1900-tal.
3544977. SKYLT. Smide. 1900-tal.

Höjd 103, bredd 67 cm.

Repor, märken, rost.

Tema

Söderbergs Bykrog i Mölle

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103, bredd 67 cm.

Repor, märken, rost.

Tema

Söderbergs Bykrog i Mölle

Antal besök: 498