HALLMÖBEL, TAMBURMAJOR, 1900-tal.

35448. HALLMÖBEL, TAMBURMAJOR, 1900-tal.

Hallmöbelns mått: längd 68, bredd 34, höjd 64 cm,
Tamburmajorens höjd 184 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tamburmajorens höjd 184 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 865