BLÅSINSTRUMENT. Mässing. Orsi, Milano. 1900-tal.

3544879. BLÅSINSTRUMENT. Mässing. Orsi, Milano. 1900-tal.

Höjd 98 cm. Väska medföljer.

Repor, märken, bucklor. Ingen funktionsgaranti lämnas. Väskans ytbekläddnad med släpp.

Tema

Söderbergs Bykrog i Mölle

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm. Väska medföljer.

Tema

Söderbergs Bykrog i Mölle

Antal besök: 936