Ring med ristad dekor av stjärnor
Storlek 17/56
Stämplad 18K samt svensk kattfot
Vikt 2,9 gram.
Bruksskick
Graverad.
Storlek 17/56
Vikt 2,9 gram.
Bruksskick
Graverad.