RING, 18K vitguld, vikt 2,9 gram.

354465. RING, 18K vitguld, vikt 2,9 gram.

Ring med ristad dekor av stjärnor
Storlek 17/56
Stämplad 18K samt svensk kattfot
Vikt 2,9 gram.

Bruksskick
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/56
Vikt 2,9 gram.

Bruksskick
Graverad.

Antal besök: 790