LENNART JIRLOW. färglitografi, signerad samt numrerad 77/380.

3544272. LENNART JIRLOW. färglitografi, signerad samt numrerad 77/380.

Bildmått ca 55x45 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 55x45 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 199