TOMTE MED LYKTA, Heissner, Tyskland, 1900-tal.

354340. TOMTE MED LYKTA, Heissner, Tyskland, 1900-tal.

Etikettmärkt, höjd 73 cm.

Fot med lagning. Skada på lykta vid skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd 73 cm.

Antal besök: 14 121