Skänk, Clausen & Son, Silkeborg.

3542928. Skänk, Clausen & Son, Silkeborg.

Danmark, 1960-tal. Teakfaner
4 lådor i mitten, 2 skjutdörrar.

ca Höjd 75 cm x B 160 cm x D 45 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Danmark, 1960-tal. Teakfaner

tecken på slitage.

Antal besök: 909