BOKHYLLA, 2 delar 1900/2000-tal.

354288. BOKHYLLA, 2 delar 1900/2000-tal.

Längd 90, bredd 31, höjd 198 cm. Går att sätta ihop till en.

Bruksslitage. Fäst/monteringshål. Något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 545