Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Landskap med flod, signerad.
35427. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Landskap med flod, signerad.
30 x 45 cm.
Krackelerad, lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 45 cm.
Krackelerad, lagning.
Göteborgs Auktionsverk
972