GUNNAR PERSSON. Olja på duk, Motiv av dans kring midsommarstång, signerad, -48.

354224. GUNNAR PERSSON. Olja på duk, Motiv av dans kring midsommarstång, signerad, -48.

Bildyta 21,5 x 17,5 cm.

Duk på pannå, dedikering finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21,5 x 17,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 949