CIGARETTETUI, silver, 1933, Sverige, vikt ca 120 gram.

354212. CIGARETTETUI, silver, 1933, Sverige, vikt ca 120 gram.

Förgylld invändigt samt med förgyllt emblem. Längd 10 bredd 8 cm.

Bruksslitage. Fodral medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 545