SOFFBORD,ädelträ,1960-tal, Danmark.

354161. SOFFBORD,ädelträ,1960-tal, Danmark.

Möjligen Johannes Andersen.
Underliggande tidningshylla.
Dubbelmärkt: MADE IN DENMARK
Längd 176cm.
bredd 60.
Höjd 55.

Bruksslitage. Skivan med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Johannes Andersen.
Underliggande tidningshylla.
Dubbelmärkt: MADE IN DENMARK
Längd 176cm.
bredd 60.
Höjd 55.

Antal besök: 1 307