MAJA BRAUN. akvarell, signerad.

354141. MAJA BRAUN. akvarell, signerad.

Ca 37,5 x 46 cm.

Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37,5 x 46 cm.

Fläckar, märken.

Antal besök: 4 347