VAS, keramik, "Rimini Blue", Aldo Londi, Bitossi, 1960/70-tal.

354127. VAS, keramik, "Rimini Blue", Aldo Londi, Bitossi, 1960/70-tal.

Stämplad "43130/928", Italy. Höjd 30 cm.

Mindre märken vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre märken vid fot.

Antal besök: 5 315