SPEGEL, gustaviansk stil ca 1970.

354110. SPEGEL, gustaviansk stil ca 1970.

Oval med skuren och förgylld träram. Dekor av bandstav och pärlstav. Facettslipat glas. Höjd 75, bredd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 830