FOTÖLJER, ett par, Dux, 1900-talets andra hälft.

3541084. FOTÖLJER, ett par, Dux, 1900-talets andra hälft.

sitthöjd ca 45 cm
sittdjup ca 48 cm
rygghöjd ca 72 cm
bredd ca 93 cm.

bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

sitthöjd ca 45 cm
sittdjup ca 48 cm
rygghöjd ca 72 cm
bredd ca 93 cm.

bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 290