KLÄNNING och JACKA, Karen Millen, 19/2000-tal.

354101. KLÄNNING och JACKA, Karen Millen, 19/2000-tal.

Storlek
US 10
UK 14
EU 42.

Ålders- och bruksslitage.
Litet hål i en ficka på jackan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek
US 10
UK 14
EU 42.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 962