NÅLDYNA, kalksten, daterad 1846.

354004. NÅLDYNA, kalksten, daterad 1846.

Bär namnpåskrift. Längd ca 17 cm.

Slitage, repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och nagg.

Antal besök: 486