BARNVAGN, New York, tidigt 1900-tal.

354003. BARNVAGN, New York, tidigt 1900-tal.

Längd 88, bred 62, höjd 92 cm.

Slitage, rost, insida tyg med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 724