ORDENSTECKEN, Belgiskt officerskors, 1-klass, tidigt 1900-tal.

353991. ORDENSTECKEN, Belgiskt officerskors, 1-klass, tidigt 1900-tal.

Med originaletui. Längd 5 cm. Bredd 4 cm.

Bruksslitage. Inga emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852