Köparprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Mätarställning 1 993 mil.
Senast besiktigad 2018-04-26 (godkänd).
Säljes i befintligt skick för dödsbo.
AVSTÄLLD.
OBS För köpare utanför Sverige krävs upphämtning av auktoriserad exportfirma.
Bruksslitage.
Rost, repor, märken förekommer.
Smuts/slitage inredning.
Skada vid kapellinfästning.
Delar saknas till kapell.
Startad och körd kort sträcka av auktionshus.
Köparprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Mätarställning 1 993 mil.
AVSTÄLLD.
Bruksslitage.
Smuts/slitage inredning.
Skada vid kapellinfästning.
Delar saknas till kapell.