Excalibur SS Phaeton, 1967.

Excalibur SS Phaeton, 1967.
3539713. Excalibur SS Phaeton, 1967.

Köparprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Mätarställning 1 993 mil.
Senast besiktigad 2018-04-26 (godkänd).
Säljes i befintligt skick för dödsbo.
AVSTÄLLD.
OBS För köpare utanför Sverige krävs upphämtning av auktoriserad exportfirma.

Bruksslitage.
Rost, repor, märken förekommer.
Smuts/slitage inredning.
Skada vid kapellinfästning.
Delar saknas till kapell.
Startad och körd kort sträcka av auktionshus.

Tema

Två klassiker - utan bevakningspris

Gör en kostnadsfri värdering!

Köparprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Mätarställning 1 993 mil.
AVSTÄLLD.

Bruksslitage.
Smuts/slitage inredning.
Skada vid kapellinfästning.
Delar saknas till kapell.

Tema

Antal besök: 6 458