LJUSKRONA, Oscariansk stil.

LJUSKRONA, Oscariansk stil.
35397. LJUSKRONA, Oscariansk stil.

Metallstomme behängd med prismor. Bladdekor, åtta ljusarmar. Höjd 38 cm, bredd 57 cm.

Skador, prismor och delar saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 715