PROVENCE-STOLAR, 2 stycken, kastanjeträd, Le Corbusier, Frankrike.

353962. PROVENCE-STOLAR, 2 stycken, kastanjeträd, Le Corbusier, Frankrike.

1900-talets senare hälft.

Skador, slitage samt senare förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets senare hälft.

Antal besök: 11 100