FÅTÖLJ, 1970-tal.

FÅTÖLJ, 1970-tal.
3539538. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Stomme i kromad metall. Lösa sitt och ryggplymåer. Sitthöjd 37 cm. Sittdjup 52 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.Anlupet. Skador på canvastyget till på ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!
3539538. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Antal besök: 827