GILLIAN LAWSON. offsettryck, 2 st, signerade, numrerade och daterade.

3539523. GILLIAN LAWSON. offsettryck, 2 st, signerade, numrerade och daterade.

"The Holly Bush Hampstead", numrerad 173/500 och daterad -86. Bildmått ca 33x27,5 cm. "Flask Walk Hampstead", numrerad 164/500 och daterad -86. Bildmått ca 25 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 273