GILLIAN LAWSON. offsettryck, 2 st, signerade, numrerade och daterade.
3539523. GILLIAN LAWSON. offsettryck, 2 st, signerade, numrerade och daterade.
"The Holly Bush Hampstead", numrerad 173/500 och daterad -86. Bildmått ca 33x27,5 cm. "Flask Walk Hampstead", numrerad 164/500 och daterad -86. Bildmått ca 25 x 35 cm.