CARSTEN REGILD. LITOGRAFI, Numrerad 10/18 samt signerad.

3539355. CARSTEN REGILD. LITOGRAFI, Numrerad 10/18 samt signerad.

Ca 92 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 92 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 270