KORGSLÄDE, OMKRING 1910/20-talet.

3539220. KORGSLÄDE, OMKRING 1910/20-talet.

Korg och smide, 21x140x95 cm, korgen 120x140x75 cm.
Visas lördag 8/6 och söndag 9/6 kl 13-15, adress Holmby 601, 24747 Flyinge eller efter överenskommelse tfn 0708-131130.
Utlämning onsdag 19/6 kl 10-12 mot uppvisande av kvitto.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 537