SERVERINGSVAGN, 1980-tal.

3538783. SERVERINGSVAGN, 1980-tal.

Längd 70, bredd 40, höjd 70 cm.

Fläckar på skivan, saknar skruvar till de stora hjulen samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Mitten
Antal besök: 98