RING, guldguld, 18K, vikt 5,7 gram.

353826. RING, guldguld, 18K, vikt 5,7 gram.

Slät guldring
Storlek 20/63
Otydligt stämplad samt med svensk kattfot
Vikt 5,7 gram.

Bruksskick
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slät guldring
Storlek 20/63
Vikt 5,7 gram.

Bruksskick
Graverad.

Antal besök: 584