RING, vitguld, 18K, besatt med två diamanter, vikt 2 gram.

353823. RING, vitguld, 18K, besatt med två diamanter, vikt 2 gram.

Korssatta diamanter i klofattning
Storlek 16/53
Stämplad otydligt samt med D9 (1954)
Vikt 2 gram
Diamanter ca 0,05 carat vardera.

Bruksskick
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16/53
Vikt 2 gram

Bruksskick
Graverad.

Antal besök: 841