JÄGARHATT, "Forest", konstmocka/goretex, Fjällräven.

3537947. JÄGARHATT, "Forest", konstmocka/goretex, Fjällräven.

Med uppfällbart varselband med tryck-knappar
Storlek M, ca 54.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek M, ca 54.

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 1 003