353758. BÄGARE, 2 st, silver, England, London, 1800-tal.
Bägare med grepp, reliefdekor, stämplad FB/EB? London 1879, höjd ca 9 cm.
Bägare med dekor av fåglar, stämplad TS London 1800-tal, höjd ca 9 cm.'
Total vikt ca 185 gram.
Slitage, bucklor. Grepp med lagningar.