BÄGARE, 2 st, silver, England, London, 1800-tal.

353758. BÄGARE, 2 st, silver, England, London, 1800-tal.

Bägare med grepp, reliefdekor, stämplad FB/EB? London 1879, höjd ca 9 cm.
Bägare med dekor av fåglar, stämplad TS London 1800-tal, höjd ca 9 cm.'

Total vikt ca 185 gram.

Slitage, bucklor. Grepp med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 185 gram.

Antal besök: 783