DOSA, silver, Magnus Fryberg, verksam 1817-1834(1841), Jönköping.

353745. DOSA, silver, Magnus Fryberg, verksam 1817-1834(1841), Jönköping.

Diameter ca 6,5 cm. Höjd ca 3,5 cm.
Vikt ca 71 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 71 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 055