RING, 18k guld med blå sten samt mindre diamanter, otydliga stämplad, 1900-tal.

353741. RING, 18k guld med blå sten samt mindre diamanter, otydliga stämplad, 1900-tal.

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 2,2 gram.

Stötskada/mindre buckla. Buksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 2,2 gram.

Antal besök: 1 514