ANTONI CLAVÉ. Färglitografi, signerad och numrerad 7/85.

3537241. ANTONI CLAVÉ. Färglitografi, signerad och numrerad 7/85.

Bildstorlek 47x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildstorlek 47x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Västra rummet
Antal besök: 42

Andra intressanta föremål