Bruksskick med färgbortfall och mindre bucklor. Delvis omlackerad. Spricka i framlampans glas. Delar saknas, bl.a frontplåt och dekal. Utbytta delar. Medföljande registreringsskylt ej original. Registreringsbevis saknas. Ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad.