MUSTAD & SON, Folkscooter 111, Göteborg, troligen 1954.

3537228. MUSTAD & SON, Folkscooter 111, Göteborg, troligen 1954.

Motor AMO 49,7 cc. Diverse medföljande delar, bl.a motor, hjul, packväskor, kedja, nytt glas till framlampa, originalstativ m.m.

Bruksskick med färgbortfall och mindre bucklor. Delvis omlackerad. Spricka i framlampans glas. Delar saknas, bl.a frontplåt och dekal. Utbytta delar. Medföljande registreringsskylt ej original. Registreringsbevis saknas. Ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Endast avhämtning

Vi erbjuder tyvärr inga leveransalternativ för detta föremål. Läs mer.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Östra rummet
Antal besök: 276

Andra intressanta föremål