Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 2 st, porslin, Spanien och Wien, 1900-tal.
353709. FIGURINER, 2 st, porslin, Spanien och Wien, 1900-tal.
Höjd 15-20 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15-20 cm.
Skador.
Gomér & Andersson Linköping
385