BYRÅ, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

353708. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Längd: 68,5, Bredd: 39, Höjd: 65,5 cm.

Mindre bruksslitage.
Nyckelhandtag med skada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.
Nyckelhandtag med skada.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 409