DRAGSPEL, Excelsior, 1900-tal.

3536856. DRAGSPEL, Excelsior, 1900-tal.

Mått ca 48x 39x 22 cm.

Bruksslitage, Smuts & Skador förekommer.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 48x 39x 22 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 593