HÖGANÄSKRUS, 3 st, keramik, 1900-tal.

353674. HÖGANÄSKRUS, 3 st, keramik, 1900-tal.

5 L, 10 L samt 12 L.
Höjd 22,5 - 30 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 L, 10 L samt 12 L.
Höjd 22,5 - 30 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 681