MATTA, Rölakan, monogramsignerad SH, 1900-talets andra hälft.

353664. MATTA, Rölakan, monogramsignerad SH, 1900-talets andra hälft.

Geometriskt mönster på grön botten, signerad SH, möjligen Svensk hemslöjd
192 x 133 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

192 x 133 cm.

Slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 148