SPEGELBYRÅ, valnöt, nyrenässans 1800/1900-tal.

353653. SPEGELBYRÅ, valnöt, nyrenässans 1800/1900-tal.

Valnötsfaner. Byrå med 4 lådor, vinkelbar spegel med två mindre lådor. Längd 110, bredd 53, höjd 233 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Torrsprickor. Senare beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 051