BROSCH samt MANSCHETTKNAPPAR 1 par, silver med stenar, 1900-tal.

353650. BROSCH samt MANSCHETTKNAPPAR 1 par, silver med stenar, 1900-tal.

Brosch, otydliga stämplar, ca 6,5 x 5 cm.
1 par manschettknappar, stämplad S G He Konsthantverk Gnesta 1971.

Slitage, skadad lås på brosch, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 513