BYRÅ, teakfanér, 1950/60-tal.

353637. BYRÅ, teakfanér, 1950/60-tal.

Sex lådor.
Längd 60 cm.
Bredd 35 cm.
Höjd 104,5 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, fanérskador, något rank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sex lådor.
Längd 60 cm.
Bredd 35 cm.
Höjd 104,5 cm.

Antal besök: 916