SERVERINGSVAGN, Italien, 1900-talets andra hälft.

353629. SERVERINGSVAGN, Italien, 1900-talets andra hälft.

Detaljer i plast. Längd 73, bredd 45, höjd 69 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 711