FÖNSTER 4 st, spröjsade, munblåst glas, proviniens Sparreholms slott, 1700-tal.

353609. FÖNSTER 4 st, spröjsade, munblåst glas, proviniens Sparreholms slott, 1700-tal.

Smidda originalbeslag, 4 st a´ ca 151 x 58 cm.

Bruks-och åldersrelaterat slitage, några trasiga rutor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 069