SKJORTA, siden, Yves Saint Laurent, rive gauche samt bälte, 2 st. Mullberry och Tosca Blu.

353608. SKJORTA, siden, Yves Saint Laurent, rive gauche samt bälte, 2 st. Mullberry och Tosca Blu.

Blus, Yves Saint Laurent, rive gauche, stl s.
Bälte, Tosca Blu,100 cm
Bälte, Mullberry, längd 83 cm. Stämplat, Mullberry Made in England.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bälte, Tosca Blu,100 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 913