353608. SKJORTA, siden, Yves Saint Laurent, rive gauche samt bälte, 2 st. Mullberry och Tosca Blu.
Blus, Yves Saint Laurent, rive gauche, stl s.
Bälte, Tosca Blu,100 cm
Bälte, Mullberry, längd 83 cm. Stämplat, Mullberry Made in England.
Bruksslitage.