EN KAPTENSTOL I EK.

EN KAPTENSTOL I EK.
3535877. EN KAPTENSTOL I EK.

Med vridna stöd, på en fyrfotad bas med mässingshjul. Svängbar sitsrörelse för justerbar höjd. På bilden Sitthöjd 48,5 cm, total höjd 81,5 cm.

Allmänt slitage med märken och repor. Presenterar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!
3535877. EN KAPTENSTOL I EK.

Antal besök: 311